Kapat
Kapat
BURASI UYARI METNİ
KONYA ADALET SARAYI

KONYA ADALET SARAYI

   Hakkın gözetilmesi ve yerine getirilmesi yani, haklı ile haksızın ayırt edilmesini sağlamak anlamına gelen adaletin dağıtıldığı mekânlardır adalet sarayları. İnsanların zihninde bu tür yapıların hep bir soğuk tarafı olmuştur. Yapımı tamamlanan ve 18.02.2008 tarihinden itibaren hizmete giren yeni Konya Adalet Sarayı bu olumsuz imajı silecek tarzda planlanmış ve tasarlanmış.

   Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim görevlisi mimar Haluk H. Korkmaz tarafından Selçuklu mimarisini yansıtan Sivas'taki Gökmedrese'den esinlenerek projelendirilen bina kente mimari açıdan pek çok artılar katacak özellikte.


   84.855 m2 toplam alan üzerinde 14.217 m2 oturumlu 66.124 m2 kapalı alana sahip bina bodrum + zemin + 3 kat’dan oluşmakta. Bodrum sığınak ve arşiv olarak tasarlanmış. Toplam 12 bloktan oluşan kompleksin 26 464 m2 kısmı yeşil alan olarak düşünülmüş. 520 araçlık otoparkı ile park sorununun yaşanmayacağı Adalet Sarayının dışı ünye taşı ile kaplama yapılmıştır.


   Bina içerisinde 1 adet Başsavcılık, 42 adet savcı odası, 52 adet hakim odası, 2 adet müzayede salonu, 22 si ağır ceza olmak üzere bölge idare ve vergi mahkemeleri, nöbetçi mahkeme ve diğerlerine ait toplam 66 adet duruşma salon bulunmaktadır. Diğer bölümlerde ise; İcra müdürlüğü, Baro, Kütüphane hizmet vermektedir. Binaya 9 ayrı kapıdan girilmekte ve toplam 164 kamera ile 24 saat izleme ve kayıt yapılmaktadır. Ayrıca binada 2 adet kapalı garaj ve bunlarla bağlantılı nezarethaneler vardır. Nezarethanelerden duruşma salonlarına direk bağlantılı 4 adet merdiven ile geçiş sağlanmıştır.


   Sosyal Tesisi içerisinde yer alan 200 kişilik konferans salonu birinci sınıf sinemalarda olan ses ve görüntü sistemlerine sahip. 750 şer m2’lik kafeteryası ve yemekhanesi, vip salonları, misafirhanesi, terası kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Binanın merkezinde 4.310 m2lik bir avlusu olan Adalet Sarayı ayrıca 12.860 m2 yürünebilir teras çatıya sahip. 4 ana bloğun merkezlerinde bulunan 300 m2 lik bir ışıklıkla sağlanacak doğal aydınlanma sayesinde enerji tasarrufu amaçlanmıştır.

     
     
     
     
     

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0 (332) 221 31 00 - Santral

Faks: 0 (332) 221 32 44 - Cumhuriyet Başsavcılığı

221 32 45 - İdari İşler Müdürlüğü
221 32 46 - Yakalama Bürosu
221 32 47 - İnfaz Bürosu
221 32 48 - Nöbetçi Savcılık (haftasonları)

Adres: Akabe Mahallesi Cemil Çiçek Caddesi  Karatay / KONYA

E-Posta: konyacbs@adalet.gov.tr

www.konya.adalet.gov.tr

KONYA ADLİYESİ YERLEŞİM PLANI 

 

GÖREV YERİ – ÜNVANI ADI SOYADI TEL YERİ:
Cumhuriyet Başsavcısı Bestami TEZCAN 3200 J-BLK 3.KAT
Başsavcılık Özel Kalemi Cevriye YÜCEER 3201-3204 K-BLK 3.KAT
C.Başsavcı Vekili Hayrettin SEMERKANT 3203 K-BLK 3.KAT
C.Başsavcı Vekili H.Osman KAYA 3202 K-BLK 3.KAT
Başsavcı Vekil  Özel Kalemi Safiye İLHAN 3273 K- BLK 3. KAT
Bam.Cum.Başsavcısı Abdülkadir ŞAHİN 3110 F-BLK 2.KAT
Bam Özel Kalemi Türkan BEZİR 3109 F-BLK 2.KAT
C.Savcısı Aziz Nurettin SÜRÜCÜ 3122 L-BLK 2.KAT
Katibi İnfaz Bürosu 5102- 5103
C.Savcısı Ömer Tuncay İPEK 3119 J-BLK 1. KAT
Katibi Bahadır AŞÇI 5007
C.Savcısı Bekir SOYFİDAN 3138 K-BLK 1.KAT
Katibi Süleyman ÇETİN 4004  
C.Savcısı Fatih GÖKÇEN 3158 K- BLK 2. KAT
Katibi Adem YILDIRIMOĞLU 4988  
C.Savcısı Ayhan AKYOL 3155 K-BLK 1. KAT
Katibi Öznur DİNÇ 5002  
C.Savcısı      
Katibi      
C.Savcısı Veysi BOZKURT 3135 J-BLK 2. KAT
Katibi Talimat ve Yakalama 4981-4982  
C.Savcısı Hasan İŞLEYİCİ 3159 K-BLK 1. KAT
Katibi İsmail SARGIN 4968  
C.Savcısı Ahmet KARAKAYA 3115 K-BLK 1. KAT
Katibi Ahmet AYBATLI 4964  
C.Savcısı M. Aslan TAŞCIOĞLU 3207 K-BLK 3. KAT
Katibi Faik KIZIL 5004  
C.Savcısı Recep TRABZONLU 3113 K-BLK 3. KAT
Katibi Kabahatler Bürosu 5175-4953  
C.Savcısı Abdullah GÜNDÜZ 3130 K-BLK 2. KAT
Katibi Emre AYYÜREK 5003  
C.Savcısı İlker YAZICI 3120 K-BLK 1. KAT
Katibi Süleyman KOPMAZ 4952  
C.Savcısı Ahmet Hamdi YILMAZOK 3121 K-BLK 3. KAT
Katibi N.Fatih ÇETİNKAYA 5126  
C.Savcısı Çetin ÜNLÜTÜRK 3129 K- BLK 2. KAT
Katibi Yakup ŞAHİN 4979  
C.Savcısı Yakup ŞAHİN 3128 K-BLK 2. KAT
Katibi Nigar AKBABA  4980  
C.Savcısı Tuncay ÇOBAN 3132  
Katibi Seher ÇİVİ 5146  
C.Savcısı Mustafa ÇAVUŞ 3131 K-BLK 2. KAT
Katibi Gökhan ÖZMEN 5124  
C.Savcısı Ali EĞRİ 3148 B-BLK ZEMİN
Katibi Fadim KASAY-Nejla ALKAN 5112-5114  
C.Savcısı Bünyamin KURT 3139 K-BLK 1. KAT
Katibi Abdulkadir KOÇ 4955  
C.Savcısı Yusuf YILDIRIM 3146 K-BLK 1. KAT
Katibi Yasin KORKMAZ 4957  
C.Savcısı Faruk GEYİK 3149 K- BLK 2. KAT
Katibi Adem DİNÇ 4956  
C.Savcısı Duran SÜNBÜL 3124 K-BLK 2. KAT
Katibi D.Ali ÖZCAN 4996  
C.Savcısı Ali Vural ŞAHAN 3126 K-BLK 2. KAT
Katibi Halime ÖZEKTAŞ 4995  
C.Savcısı     K-BLK 2. KAT
C.Savcısı Ali GÖKPINAR 3114 K-BLK 2.KAT
Katibi Ebubekir AĞDAĞ 5018  
C.Savcısı Serdar AYTEN 3133 K-BLK 2. KAT
Katibi Mehmet EKEN 4987  
C.Savcısı     K-BLK 1. KAT
Katibi Ahmet ÇOLAK 4965  
C.Savcısı Hüseyin TOPÇUOĞLU 3157 K-BLK 1. KAT
Katibi M.Emin MÜSLÜMOĞLU 5133  
C.Savcısı Ali Cenk DÜZGÜN 3118 K-BLK 3.KAT
Katibi Hüseyin DALGIÇ 5005  
C.Savcısı Bekir Sıtkı YILDIRIM 3112 K-BLK 3. KAT
Katibi  İbrahim ÜNLÜ 5008  
C.Savcısı Cemal Murat YAPICI 3111 K-BLK 3. KAT
Katibi Abdülkerim YAZAGAN 5251  
Katibi Hülya KÜÇÜKÇALIK 4969  
C.Savcısı   3134 K-BLK 3. KAT
Katibi      
C.Savcısı      
Katibi      
Katibi Zeynep CAM 5127  
C.Savcısı Talip AKGEDİK 3137 B-BLK ZEMİN KAT
Katibi Murat AKGÜN 4960  
C.Savcısı M.Şinasi KOÇ 3147 K-BLK 1. KAT
Katibi H.Ahmet AGAÇDELEN 4958  
C.Savcısı Ümit DEMİRCİ 3116 K-BLK 1. KAT
Katibi Seher ASLIM 4975  
C.Savcısı Aytekin CENİKLİ 3117 K-BLK 3. KAT
Katibi İbrahim AKSOY 5151  
C.Savcısı Muzaffer BAYEZİT 3206 K-BLK 3. KAT
Katibi Esin KOÇ 4961  
C.Savcısı Tuncer ÇETİN 3178 K-BLK 2. KAT
Katibi Engin ERSOY 5195  
C. Savcısı Mustafa ÖZDEN 3185 L-BLK 3.KAT
Katibi Mahmut ÖZKAĞNICI 4962  
C.Savcısı Ramazan OKUR 3179 K- BLK 2. KAT
Katibi Fatmana ÇİFÇİ 4963  
Suçüstü Savcısı Ali EĞRİ 3148 B-BLK ZEMİN
Suçüstü Savcısı Talip AKGEDİK 3137 B-BLK ZEMİN KAT
Suçüstü Savcısı Recep ALTUN 3160 B.BLK ZEMİN KAT
Nöbetci Cum. Savcısı   3106 I.BLK ZEMİN KAT
Nöbetci Cum. Savcısı Kalemi   5221  
Suçüstü K.Yazı İşl.Müd. M.Ali ERKELEŞ 3144 B.BLK ZEMİN.KAT
   
Suçüstü  Bürosu Fax   2213277  
Suçüstü Katibleri Fadim KASAY-Nejla ALKAN 5112-5114  
Suçüstü Müracaat Murat AKGÜN-Yasemin TAŞKINSOY 4960 B.BLK ZEMİN KAT
Suçüstü Tarama Odası Mustafa BAKIR-Salih CANOĞLU 4959-5161 B.BLK ZEMİN KAT
Suçüstü Tarama Odası Mevlüt KÖSE 4100-4959 B.BLK ZEMİN KAT
Bakanlık Muh. Yz.İşl.Müd. Mustafa ŞAHİN 3140-5121-5122 J-BLK 3. KAT
     
Bakanlık Muhabere 2 Başak YÜRÜMEZ 5006-5020-5022 H-BLK 3. KAT
Soruşturma Bü. Yazı İşl. Müd. Arif BAŞTUĞ 3141-4978-79-4988-5128 J-BLK 2. KAT
Yazı İşleri Müdürü  
Soruşturma 8 Faik KIZIL 5001-5004 I.BLK 2. KAT
Soruşturma 9 Süleyman ÇETİN 4004-4995-5002-5003 I.BLK 2. KAT
Soruşturma 11 Ebubekir AĞDAĞ 5018-5126-5127-5151 I.BLK 3. KAT
Soruşturma 12 Esin KOÇ 4960-4961-4963 I.BLK 3. KAT
Soruşturma 15 Özlem ALTIPARMAK 4980-4987-5124-5125 H-BLK 2. KAT
Soruşturma Kalemi 16 Bahadır AŞÇI 5005-5007-5008-5251 H-BLK 3. KAT
Vezne Ön Büro Tevzi Yz İş. Müd Gürbüz GÜLKAYMAK 5258 K- BLK ZEMİN KAT
Mahkemeler Ön Büro Yz İş. Müd Mustafa DEMİRCİ 5228 K- BLK ZEMİN KAT
  Hukuk Mahk. Ön Büro 5229 K- BLK ZEMİN KAT
  Ceza Mahk. Ön Büro 5235-5236-5237-5335 K- BLK ZEMİN KAT
Savcılık Ön Bürolar Savcılık Ön Büro  5230-5231-5232-5233 K- BLK ZEMİN KAT
Mahkemeler Danışma J Blk Sacide KİLİTCİ 5227 K- BLK ZEMİN KAT
Savcılık Danışma J Blk Sıdıka ECEVİT 5220 K- BLK ZEMİN KAT
Danışma C Blk Muhammet KAYA 5278 C.BLK Z.KAT
İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ S.Nazmiye ALTUN 3143 J-BLK 2. KAT
İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ Tahir GÖKÇELİK 3142 J-BLK 2. KAT
İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ Kipriye POLAT 5044 D-BLK 2.KAT
Basın Yayın Bürosu Rafet OKYAR 5999-5214 D-BLK 2.KAT
Suçüstü  Bürosu  Fadim KASAY-Nejla ALKAN 5112-5114 J-BLK 1. KAT
Kabahatlar Bürosu  Şükriye PARLAYICI 5175-4953 J-BLK 1.KAT
Savcılık Esas Kalemi Mehmet KOPTAGEL 5050 J-BLK 1.KAT
Sooruşturma Kalemi 1 Yasin KORKMAZ 4955-4956-4957-4958 L-BLK 1.KAT
Sooruşturma Kalemi 3 Selim AYGÜL 4994-4996-5191-5195 L-BLK 1.KAT
Sooruşturma Kalemi 4 Ahmet ÇOLAK 4995-5002-4965-5133 L-BLK 1.KAT
Terör ve Org. Suçlar Büro Süleyman KOPMAZ 4952 L-BLK 1.KAT
Çocuk Suçları Bürosu İsmail SARGUN 4968-4969-4970 L-BLK 1.KAT
Takipsizlik Bürosu Akile KOCALAR 4974 L-BLK 1.KAT
Maaş Mutemeti Durmuş OKCU 4986-5105 J-BLK 2. KAT
İdari İşler Muhasebe Mehmet DUMAN 5105 J-BLK 2. KAT
İdari İşler Satın Alma Bürosu Mehmet ANULAR 5104-5204 J-BLK 2.KAT
Kütüphane İlhan ALDORA 4878 A.BLK ZEMİN KAT
Emanet Memurluğu Yusuf SOLMAZ 4949-4948-4950 H.BLK 1.KAT
Adli Emanet Yazı İşl. Müd Ekrem CEYHAN 5023-4946-4947 H.BLK 1.KAT
İç Dış Muhabere Ahmet Kerim DEMİREGEN 5100-4912-4913-4915 H.BLK ZEMİN KAT
Savcılık Yakalama Bürosu Tuba SAĞLAM 4982-4983-5046 H.BLK 2.KAT
Savcılık Talimat Bürosu Gülperi SONGÜLEN 4981-5555 H.BLK 2.KAT
Posta Masası İsmail AYKUR 4910-4911-4914 H.BLK ZEMİN.KAT
İnfaz Bürosu Müdürü Saliha AKAY 3145-4998 L-BLK 2.KAT
İnfaz  Kalemi 1 Taşra İbrahim Ethem ONARAN 5102-5103 L-BLK 2.KAT
İnfaz  Kalemi 3 Asliye Ceza Aydın CEYLAN 4997-5132 L-BLK 2.KAT
İnfaz Kalemi 4 İcra Sulh Ceza Nurşen KUTLUCA 4966-4991 L-BLK 2.KAT
Adli Sicil Şefi Kerem KÜÇÜKOĞLU 4646 B.BLK ZEMİN KAT
Adalet Komisyonu Başkanı M.Serhat ŞEN 3150 L-BLK 3. KAT
Adalet Kom.Bşk. Sekreteri Hıdır DAĞHAN 3151 L-BLK 3. KAT
Adalet Kom.Yazı İşl. Müd. Murat OFLAZ 5014-5013-5015-5016 L-BLK 3. KAT
1. Ağır Ceza Mhk. Başkanı Kenan HASDEMİR 3162 F-BLK ASMA 1. KAT
1. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Altan ÖZÇELİK 3168 F-BLK ASMA 1. KAT
1. Ağır Ceza Mhk. Üyesi   3167 F-BLK ASMA 1. KAT
1. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Bayram DEMİREL 3169 F-BLK ASMA 1. KAT
1. Ağır Ceza Mhk. Yz.İşl.Müd. Mustafa Sezgin KARACA 4353-4356 F-BLK ASMA 1. KAT
2. Ağır Ceza Mhk. Başkanı Ahmet ÖMEROĞLU 3163 F-BLK ASMA 1. KAT
2. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Mevlüt GÜLBUDAK 3172 F-BLK ASMA 1. KAT
2. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Ahmet ODABAŞ 3171 F-BLK ASMA 1. KAT
2. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Timuçin DEDEOĞLU 3170 F-BLK ASMA1. KAT
2. Ağır Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Zeliha ÖZ 4320-4336-4338  F-BLK ASMA 1. KAT
3. Ağır Ceza Mhk. Başkanı ALİ İMRAM ALTIN 3164 F-BLK ASMA 2.KAT
3. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Muharrem KARADAĞ 3174 F-BLK ASMA 2.KAT
3. Ağır Ceza Mhk. Üyesi   3175 F-BLK ASMA 2.KAT
3. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Mevlüt ÇIRAK 3173 F-BLK ASMA 2.KAT
3. Ağır Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Hatice YILDIZ 4410-4407 F-BLK ASMA 2.KAT
4. Ağır Ceza Mhk. Başkanı Ferhat DEMİRCAN 3107 F-BLK ZEMİN KAT
4. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Mehmet UĞURBAŞ 3275 F-BLK ZEMİN KAT
4. Ağır Ceza Mhk. Üyesi Ömer Adil KÜÇÜK 3274 F-BLK ZEMİN KAT
4. Ağır Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Derya ŞAHİNKAYA 4020-4021-4022-4023 F-BLK ZEMİN KAT
1.Çocuk Mah. Hakimi Ayşin FİLİKCİ 3186 F. BLK 2. KAT
1.Çocuk Mhk .Yaz. İşl Müd. Müşerref YAVUZ 4361-4363-4164 F. BLK 2. KAT
1.Çocuk Mah. Sosyal Hiz.Uzm Kemal Işık PEKER 4951 F. BLK 2. KAT
2.Çocuk Mah.Hakimi M.MURAT DEMİRASLAN 3196 F-BLK 3.KAT
2.Çocuk Mhk .Yaz. İşl Müd. Fatma YELKEN 4440-41-4438 F-BLK 3.KAT
Pedagog   4557 F-BLK 3.KAT
3.Çocuk Mah.Hak.. Ali KAYA 3272 F-BLK 3.KAT
3.Çocuk Mah.Yz.İşl.Müd.   4415-4416 F-BLK 3.KAT
1. Asliye Ticaret Mhk. Hak M. Serhat ŞEN 3166 B.BLK 1. KAT
1. Asliye Tic.Mhk. Yz.İşl.Müd. Mehmet ZORLU 4462-4463-4464 B-BLK 1.KAT
2.Asliye Ticaret Mhk.Hak. BAYRAM EROL 3188 B-BLK 2.KAT
2.Asliye Ticaret Mhk.Hak.     B-BLK 2.KAT
2. Asliye Tic.Mhk. Yz.İşl.Müd Mevlüt GÜLER 4478-4449-50-51-52-53 B-BLK 2.KAT
3.Asliye Ticaret Mah.Hakimi Zeynep HASDEMİR 3177 B-BLK 2.KAT
3.Asliye Tic. Mah.Yz. İş.Müd. Osman POLAT 4611-12 B-BLK 2.KAT
4.Asliye Ticaret Mah.Hakimi Hüseyin TUZTAŞ 3176 B-BLK 3.KAT
4.Asliye Tic. Mah.Yz. İş.Müd.   4868-4869-4870 B-BLK 3.KAT
5.Asliye Ticaret Mah.Hakimi Mehmet ÖZDEMİR 3187 B-BLK 3.KAT
5.Asliye Tic. Mah.Yz İş.Müd. Mevlüt GÜLER 4859-4858-4857 B-BLK 3.KAT
1. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Ali YILDIZ 3211 F.BLK ZEMİN KAT
1. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Mustafa YILDIZ 5029-5030-4284 F.BLK ZEMİN KAT
2. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Nejdet YÜKSEL 3212 F.BLK ZEMİN KAT
2. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. İ. Hakan DÜĞENCİ 4286-85-88-80-94 F.BLK ZEMİN KAT
3. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Osman EFENDİOĞLU 3213 F.BLK ZEMİN KAT
3. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Aynur KAYMAK 4266-4267 F.BLK ZEMİN KAT
4. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Murat KOLLAR 3214 F.BLK ZEMİN KAT
4. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Ramazan KART 4257-4258-4260 F.BLK ZEMİN KAT
5. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Faik Ahmet BEYİT 3215 F.BLK 1.KAT
5. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Fikret YÜKSEL 4329-4331 F.BLK 1.KAT
6. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Mikail DEMİRCİ 3216 F.BLK 1.KAT
6. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Ayşe İNCE 4322-4323 F.BLK 1.KAT
7. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Halil TÜRKMEN 3217 F.BLK 1.KAT
7. Asl. Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Aysel KARABACAK 4313-4315-4319 F.BLK 1.KAT
8. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Ömer HANÇERLİOĞLU 3218 F.BLK 1.KAT
8. Asl. Ceza Mhk.Yz. İşl. Müd. Ayşegül SARIŞEN 4307-4308 F.BLK 1.KAT
9. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Yusuf KUZU 3219 F.BLK 2.KAT
9. Asl. Ceza Mhk. Yz İşl. Müd. Serpil DİNÇER 4383-4385 F.BLK 2.KAT
10. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Sefa BİLAK 3194 F.BLK 2.KAT
10. Asl. Ceza Mhk. Yz İşl. Müd Veysel ÖZTÜRK 4374-4375-4376-4377 F.BLK 2.KAT
11. Asliye Ceza Mhk. Hakimi Mehmet TAŞTAN 3195 F.BLK 2.KAT
11 Asl. Ceza Mhk.Yz İşl Müd Fahri DEMİREL 4370-4371-4372 F.BLK 2.KAT
1. Sulh Ceza Mhk. Hakimi H.Gürol DÜZGÖREN 3221 A.BLK 1.KAT
1. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Ramazan ÇELENK 4076-4077-4074 A.BLK 1.KAT
2. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Hasan MAZIBAŞI 3222 A.BLK 1.KAT
2. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Dündar GÜMÜŞOĞLU V. 4065-4066-4067 A.BLK 1.KAT
3. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Yusuf AYCANOĞLU 3223 A.BLK 2.KAT
3. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Dündar GÜMÜŞOĞLU 4138-4139 A.BLK 2.KAT
4. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Kadir GEZİCİ 3220 A.BLK 2.KAT
4. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd İmdat GÜNGÖR 4128-29-30 A.BLK 2.KAT
5. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Melike TANAĞARDI 3192 A.BLK 3.KAT
5. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd Hasan HAN 4198-4199-4200 A.BLK 3.KAT
6. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Hasan AY 3104 A.BLK 3.KAT
6. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd Fadime GÜVEN 4187-4188-4189-4190 A.BLK 3.KAT
7. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Saadettin KEPENEK 3105 A.BLK 3.KAT
7. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd Sait ÖGE 4202-4203 A.BLK 3.KAT
8. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Nayim DURAK 3270 F.BLK 3.KAT
8. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd   4423-4424-4425 F.BLK 3.KAT
9. Sulh Ceza Mhk. Hakimi Ragıp GÜCEZ 3271 F.BLK 3.KAT
9. Sulh Ceza Mhk.Yz.İşl.Müd. Mecit ÇİVİ 4430-4431 F.BLK 3.KAT
1. Asliye Hukuk Mhk. Hakimi Mehmet EROL 3227 G.BLK 1.KAT
1. Asl.Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd. AHMET ERBAŞ 4524-4526-4527 G.BLK 1.KAT
2. Asliye Hukuk Mhk. Hakimi Kemal BULANIK 3228 G.BLK 1.KAT
2. Asl. Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd. Hüseyin ALTUN 4516-4517-4519 G.BLK 1.KAT
3. Asliye Hukuk Mhk. Hakimi Cihan Yüksel HATİPOĞLU 3229 G.BLK 1.KAT
3. Asl. Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd. Eyüp KOÇAK 4494-4495-4496-4497 G.BLK 1.KAT
4. Asliye Hukuk Mhk. Hakimi İsmet ÇELİK 3230 G.BLK 1.KAT
4. Asl. Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd.   4485-4487-4489 G.BLK 1.KAT
5. Asliye Hukuk Mhk. Hakimi Hasan Hüseyin YANARDAĞ 3259 G.BLK 3.KAT
5. Asl. Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd. Ali ERKEK 4451-4452-4800-4802 G.BLK 3.KAT
1. Aile Mahkemesi Hakimi Yücel KAMA 3233 G.BLK 1.KAT
1. Aile Mhk. Yazı İşleri Müd. O. Nihat ÜSTÜNDAĞ 4511-4512-4513 G.BLK 1.KAT
1. Aile Mahkemesi Pedagog Ramazan EROL 4510 G.BLK 1.KAT
1.Aile Mah. Sosyal Çalış. Melike KILÇIK 4509 G.BLK 1.KAT
2. Aile Mahkemesi Hakimi Harun CAN 3234 G.BLK 1.KAT
2. Aile Mhk. Yazı İşleri Müd. Yakup BEYOĞLU 4499-4500-4501-4502 G.BLK 1.KAT
2. Aile Mahkemesi Pedagog Mustafa HARMANCI 4504 G.BLK 1.KAT
3. Aile Mahkemesi Hakimi Mehmet ARI 3235 G.BLK 2.KAT
3. Aile Mhk.Yazı İşleri Müd. Gazi AVCI 4559-4558 G.BLK 2.KAT
3. Aile Mahk. Sos.çalış. Seval PELENK 4556 G.BLK 2.KAT
4. Aile Mahkemesi Hakimi Hayriye GÜRSAN 3190 G.BLK 2.KAT
4. Aile Mhk. Yazı İşleri Müd. İsmail YENİLMEZ 4548-4549-4536 G.BLK 2.KAT
4. Aile MahK Sos.Hiz. Uzm. Harun TEMİZKÖK 4503 G.BLK 2.KAT
5. Aile Mahkemesi Hakimi Refik MAMALOĞLU 3154 G.BLK 3.KAT
5. Aile Mhk. Yazı İşleri Müd.   4607-4606 G.BLK 3.KAT
1. Sulh Hukuk Mhk. Hakimi Canan KEÇECİ 3224 G.BLK 2.KAT
1. Sulh Huk. Mhk.Yz.İşl.Müd. Abdullah KAYA 4573-4574 G.BLK 2.KAT
2. Sulh Hukuk Mhk. Hakimi Suna Yeşil KÜÇÜK 3225 G.BLK 2.KAT
2. Sulh Huk. Mhk.Yz.İşl.Müd. Hüseyin KARATAŞ 4564- G.BLK 2.KAT
3. Sulh Hukuk Mhk. Hakimi Ömer AZKÜÇÜK 3226 G.BLK 2.KAT
3. Sulh Huk. Mhk.Yz.İşl.Müd. Şuayip KESKİN 4541-4542-4544 G.BLK 2.KAT
4. Sulh Hukuk Mhk. Hakimi Sevim AKGEDİK 3199 G.BLK 2.KAT
4. Sulh Hukuk Mhk.Yz.İşl.Müd Yalçın KILINÇOĞLU 4532-33-34 G.BLK 2.KAT
Tereke Hakimliği Kalemi Betül BADEM 4886 E.BLK 1.KAT
1. İş Mahkemesi Hakimi Emin RUSUM 3231 G.BLK ZEMİN KAT
1. İş Mahkemesi Hakimi Ünzüle ÖZSOY 3189 G.BLK ZEMİN KAT
1.İş Mhk. Yz. İşl. Müd. Süheyla GERÇEK 4475-73-74-76-77 G.BLK 3. KAT
2. İş Mahkemesi Hakimi Yaşar AKKOYUN 3232 G.BLK ZEMİN KAT
2. İş Mahkemesi Hakimi Alparslan KESKİN 3161 G.BLK ZEMİN KAT
2.İş Mahkemesi Yz. İşl. Müd. Hasan ATICI 4465-4466-4467 G.BLK 3. KAT
3. İş Mahkemesi Hakimi Mehmet KARAGÖZ 3193 G.BLK ZEMİN KAT
3.İş Mahkemesi Yz. İşl. Müd. Tuncer ŞERAN 4581-4582-4583-4584 G.BLK ZEMİN KAT
4. İş Mahkemesi Hakimi Necip BAŞ 3165 G.BLK ZEMİN KAT
4.İş Mahkemesi Yz. İşl. Müd.   4622-4621-4623 G.BLK ZEMİN KAT
Kadastro Mah. Hakimi Serhat METEOĞLU 3236 B.BLK 1.KAT
Kadastro Mahkemesi Yz.İşl. Hüseyin ÜSTÜNDAĞ 4745-4747 B.BLK 1.KAT
Tüketici Mah. Hakimi Nuri KOÇER 3237 G.BLK 3.KAT
Tüketici Mahk. Yz. İşl. Müd. Fahriye GÜRBÜZ 4589-4590-4591 G.BLK 3.KAT
1. İcra Mahkemesi Hakimi Filiz  ÜNAL    3238 A.BLK 1.KAT
1. İcra Mhk. Yz.İŞL. Müd. Ali İhsan AYRANCI 4087-4088 A.BLK 1.KAT
2. İcra Mahkemesi Hakimi Tarık BİNGÖL 3239 A.BLK 1.KAT
2. İcra Mhk. Yz.İŞL. Müd. Aliihsan ÇANKAYA 4080-4081-4083 A.BLK 1.KAT
3. İcra Mahkemesi Hakimi Muhammet GÖKTAŞ 3241 A.BLK 2.KAT
3. İcra Mhk. Yz.İŞL. Müd. Rahime BOLAKAR 4149-4150-5147 A.BLK 2.KAT
4. İcra Mahkemesi Hakimi Abdulkadir SANDIKÇI 3191 A.BLK 2.KAT
4. İcra Mhk. Yz.İŞL. Müd. Nurettin PAMUKCU 4141-4142-4144 A.BLK 2.KAT
1. İcra Müdürlüğü Cuma KOÇYİĞİT 4057-4058-4059-4060 A.BLK ZEMİN KAT
2. İcra Müdürlüğü Muhammet KODAL 4050-4051-4052-4053 A.BLK ZEMİN KAT
3. İcra Müdürlüğü Mustafa BALLI 4044-4045-4046-4061 A.BLK ZEMİN KAT
4. İcra Müdürlüğü Arzu TERZİ 4038-4039-4040 A.BLK ZEMİN KAT
5. İcra Müdürlüğü Yusuf KILINÇ 4032-4033-4034-4036 A.BLK ZEMİN KAT
6. İcra Müdürlüğü Vicdan KOŞUCU 4118-4119-4120 A.BLK 1.KAT
7. İcra Müdürlüğü İsmail ÖZTÜRK 4111-4112-4113-4114  A.BLK 1.KAT
8. İcra Müdürlüğü Davut KÜÇÜKDAĞ 4103-4105-4106 A.BLK 1.KAT
9. İcra Müdürlüğü İbrahim ALYAKUT 4096-97-98-99-4101 A.BLK 2.KAT
10. İcra Müdürlüğü Fikret YEŞİLARSLAN 4091-4089-4090-4092  A.BLK 2.KAT
12. İcra Müdürlüğü Nurettin ACAR 4180-4181-4182 A.BLK 2.KAT
13. İcra Müdürlüğü Yüksel KARAGÖZLÜ 4173-4174-4176-4177 A.BLK3.KAT
14. İcra Müdürlüğü İhsan UYANIK 4165-66-67-68-69 A.BLK 3.KAT
Baro Başkanı Fevzi KAYACAN 5186 A.BLK ZEMİN KAT
Baro Santral Öznur NALBANTOĞLU 5182-5183-5184-5185 A.BLK ZEMİN KAT
Baro VESTİYERİ   4012 A.BLK ZEMİN KAT
Baro G BLK FOTOKOPİ Ali PAMUKCU 4444 G.BLK ZEMİN KAT
Baro A BLK FOTOKOPİ Alirıza TUTAR 4003 A.BLK ZEMİN KAT
Cezaevi İzleme Kurulu Bşk. Hüseyin SÖNMEZ 4216-4217 A.BLK 3.KAT
İnfaz Hakimliği Mehmet Akif ÖNDAŞ 4316 A.BLK 3.KAT
Adli Tıp Uzman Doktoru Yusuf AYNACI 4447 G.BLK ZEMİN KAT
Adli Tıp Uzman Doktoru Belkıs YAPAR 4446 G.BLK ZEMİN KAT
Adli Tıp Uzman Doktoru Veli ÖZDEMİR 4445 G.BLK ZEMİN KAT
Adli Tıp Kurumu Kalemi Nahit YAMAN 4448 G.BLK ZEMİN KAT
Bilgi İşlem Şefi S. Ahmet BULUT 3242 -5038  D.BLK 1.KAT
UYAP Tenkis Servisi İbrahim YILDIRIM 5041-5027 D.BLK 1.KAT
Hasan DEMİREL 5040 D.BLK 1.KAT
Erdem GÜRGÜR 5042-5043 D.BLK 1.KAT
İ.Serdar ŞENKAYA 5039 D.BLK 1.KAT
Abdullah TAVAS 5039 D.BLK 1.KAT
CBS UYAP UZMANI Serkan YAYLA 5034 D.BLK 1.KAT
CEZA MHK.UYAP UZMNI Bekir TÜRKMENOĞLU 5035 D.BLK 1.KAT
HUKUK MHK.UYAP UZMANI Sait YILDIZ 5036 D.BLK 1.KAT
Bilgi İşlem Yeni Odası Alper ÖKMEN-Seda GÖKMEN 5026-5027 F-BLK 1.KAT
Bilgi İşlem Toner Odası Recep SARIADAK 5037 F-BLK 1.KAT
Elk Mühendisi Adem KÖK 3208 E.BLK ZEMİN KAT
Elk Mühendisi Yasin ÖNAL 4945 E.BLK ZEMİN KAT
Makine Mühendisi Buğrahan AKIN 4943 E.BLK ZEMİN KAT
Makine Teknisyenleri Selman ÖZTÜRK-İlyas BOZTOPRAK 4942-5242 E.BLK ZEMİN KAT
Tesisat Teknisyenleri Burhan ŞİMŞEKLER 4443-5242 E.BLK ZEMİN KAT
Marangoz Teknisyenleri Süleyman AKBIYIK 5243-5242 B.BLK 1.KAT
Santral Operatörleri Erdoğan YANBAŞ-Ercan PEKER 5021 D.BLK Z.KAT
Santral Arıza Bakım Erdal DEDEBAL- D.Ali CENGİZ 3210 C.BLK Z.KAT
Konferans Salonu Erdal DEDEBAL- D.Ali CENGİZ 5062-5063 C.BLK 1.KAT
 Elk. Teknisyeni Ahmet  GÖK 3240 E.BLK ZEMİN KAT
Elk. Teknisyenleri Yılmaz EL 3240 E.BLK ZEMİN KAT
Aykut URAL 3240 E.BLK ZEMİN KAT
Kazan Dairesi Hüseyin AYDIN
DurmuşKOYUNCUOĞLU
5242-5858 C.BLK BODRUM.KAT
Den. Serb.Şb. Müd. Cansel KARATEPE 4715 B.BLK 1.KAT
Den. Serb. Adli Kontrol Kadir Uçacak 4708-4709-4710-5259 B.BLK 1.KAT
Den. Serb. Uzmanı Mehmet ŞÜKRÜ 4751 B.BLK 1.KAT
Muhabere Kamu Hizmetleri Mustafa Ufuk 4692-93-94-95-97 B.BLK 1.KAT
Den.Serb.Prs.İşl Çocuk Kor.  Zeliha ÇANGARBAYRAK 4699-4700-4707-4698 B.BLK 1.KAT
Uyuşturucu Ted. ve Madde Suat TANYEL 4701-02-03-06-4730 B.BLK 1.KAT
Den. Serb. Uzman Odası Volkan PELENK 4803 B.BLK 2.KAT
Den. Serb. Uzman Özcan OKUMUŞ
Bayram TAŞKAN
4748 B.BLK 1.KAT
Stajer Hakimler   4893-4894 E.BLK 2.KAT
Suçüstü Savcısı Recep ALTUN 3160 B.BLK ZEMİN KAT
Suçüstü Danışma   4688  
Adli Sicil Şefi Kerem KÜÇÜKOĞLU 4646 B.BLK ZEMİN KAT
Adli Sicil Veri Haz Rasim SAYAN 4630-4648 B.BLK ZEMİN KAT
Adli Sicil Müracaat Nebi GÜNDÜZ 4644 B.BLK ZEMİN KAT
Dilekçe Satış Adem KOCAGİL 4636 B.BLK ZEMİN KAT
Sabıka Sorgu Fahri YILDIZ 4647 B.BLK ZEMİN KAT
Vezne  Ramazan UĞUR 4879-4880-4780 K.BLK ZEMİN KAT
Tevzi Bürosu Eşref ZAMÜR 4881-4882-4006 K.BLK ZEMİN KAT
Şoförler Odası Baş Şoför Saim KAYA 4916-5098 K.BLK ZEMİN KAT
Jandarma   5224-5225  F.BLK BODRUM KAT
Polis Karakol Amiri Baş Koms.Erdoğan YAMAN 4920 K.BLK ZEMİN KAT
EMN SAM Büro Amirliği   4931 K.BLK ZEMİN KAT
C Blok Güvenlik   4924 C.BLK ZEMİN KAT
J Blok Güvenlik   4922-4926 K.BLK ZEMİN KAT
NöbetçiMahkeme Güvenlik   4930 B.BLK ZEMİN KAT
Kamera Odası ve Yangın  Mustafa DERTLİ 4900-4923 D.BLK ZEMİN KAT
Kom.Özel Kalem Fax   2213153 L-BLK 3. KAT
Baş Savc.Özel Kalem Fax   2213244 J.BLK 3.KAT
İnfaz Bürosu Fax   2213247 L.BLK 2.KAT
İdari İşler Fax   2213245 J.BLK 2.KAT
Muhabere Fax   2213246 H.BLK 2.KAT
İL SEÇİM Ahmet Kiraz 4758 B.BLK 2.KAT
SELÇUKLU SEÇİM Mustafa Şen 4790-91-92-93-94 B.BLK 2.KAT
KARATAY SEÇİM İbrahim Yüce 4752-4753-4754-4756 B.BLK 2.KAT
MERAM SEÇİM Ahmet Kiraz 4767-4763-4766-4764 B.BLK 2.KAT
GENEL HİZMETLER
ATGV Şoför Odası Baş Şoför  Akın ARIKAN 4109 A.BLK 1.KAT
Adliye PTT Merkez Müdürü Muzaffer MIHOĞLU 4932 K.BLK ZEMİN KAT
Adliye PTT Merkez Gişeleri   4934 K.BLK ZEMİN KAT
Adliye Vakıfbank Şubesi Müdürü Zekeriya MAZLUM 4938-4939 A.BLK ZEMİN KAT
Nüfus Temsilciliği Selçuk DÖNMEZ 4876 E.BLK ZEMİN KAT
Yemekhane Mevlüt GÜLNEZNEOL 5272-5273-5274 C.BLK 3.KAT
Kafeterya Muammer HARMAN 5262 C.BLK ZEMİN KAT
Erkek Kuaförü Musa ÖZTÜRK 4185 A.BLK 2.KAT
Otopark Gardiyan Ahmet SUSAM 5198  
Maliye Alparslan KAÇAR 4935 K- BLK ZEMİN KAT
Savcı Hakim Lokali Akif ECEOĞLU 5152 C.BLK 2.KAT
Memur Lokali   4627 B.BLK ZEMİN KAT
H Blk Çay Ocağı  Duran TURUÇ 5238 H-BLK 3. KAT
A Blk Çay Ocağı Hüseyin SAĞLAM 5067 A.BLK 1.KAT
G Blk Çay Ocağı H.Hüseyin KAĞIR 4804 G.BLK 1.KAT
KONYA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI
BÖLGE İDARE MAH. BAŞKANI Oğuz YAĞLICI 3180     B.BLK 1.KAT
BÖLGE İDARE MAH.ÖZEL KALEM   3181     B.BLK 1.KAT
BÖLGE İDARE MAH. HAKİMİ Sıtkı KELEŞ 3253     B.BLK 1.KAT
BÖLGE İDARE MAH. HAKİMİ Mehmet Hayri BÖKE 3251     B.BLK 1.KAT
BÖLGE İDARE MAH. HAKİMİ         B.BLK 1.KAT
İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ Mustafa OKUR 3252     B.BLK 1.KAT
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Kadir HUMAŞ 4691     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ M.Ali DEMİR 4733     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ Başak OKUR 4733     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ Emine DEMİRCAN 4731     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ Zuhal HUMAŞ 4720     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ Sadakat BAYAR 4720     B.BLK 1.KAT
ZABIT KATİBİ Rümeysa MINDIK 4720     B.BLK 1.KAT
BİLGİSAYAR İŞLETMENİ Oğuzhan YENEN 4659   B.BLK ZEM.KAT
HİZMETLİ Ali Rıza YÜĞRÜK 4713     B.BLK 1.KAT
HİZMETLİ İbrahim HARMANCI 3181     B.BLK 106
4/C Personeli Ahmet KOÇAK 5094     B.BLK 106
1. İDARE MAH.BAŞKANI Kemal KUKU 3182   B.BLK 2.KAT
1. İDARE MAH.HAKİMİ Bekir YILMAZ 3256   B.BLK 2.KAT
1. İDARE MAH.HAKİMİ Fatih ÇETİN 3258   B.BLK 2.KAT
1. İDARE MAH.HAKİMİ Osman KAYA 3257   B.BLK 2.KAT
1. İDARE MAH.HAKİMİ Hüseyin BABAOĞLU 3197   B.BLK 2.KAT
1. İDARE MAH.HAKİMİ Alpay ADEM 3255    B.BLK 2.KAT
1. İD.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Mustafa KANTAR 4770   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Yusuf BAŞALTUN 4771   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Esra ÇATAK 4771   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Hatice CERAN 4771   B.BLK 2.KAT
Tahsin EŞME 4/C Personeli 5252   B.BLK 2.KAT
HİZMETLİ Yılmaz DENİZ 5252    B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.BAŞKANI Mehmet TOPRAK 3183   B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.HAKİMİ   3261   B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.HAKİMİ   3262   B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.HAKİMİ Sinan GÜLBAY 3265   B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.HAKİMİ Vedat AYDOĞDU 3264   B.BLK 2.KAT
2. İDARE MAH.HAKİMİ Yunus ERASLAN 3260   B.BLK 2.KAT
2. İD.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ M.İlhan İNCE 4786   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Cihan AŞCI 4784   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Veysel KÜÇÜKKILIÇ 4788   B.BLK 2.KAT
ZABIT KATİBİ Naciye ARSLAN 4788   B.BLK 2.KAT
MÜBAŞİR Mehmet ÖZSOY 4788   B.BLK 2.KAT
HİZMETLİ Hasan Hüseyin TAŞAL 5092   B.BLK 2.KAT
VERGİ MAH.BAŞKANI Saadettin KOCABAŞ 3184   B.BLK 3.KAT
VERGİ MAH.HAKİMİ Safiye YILMAZ 3267   B.BLK 3.KAT
VERGİ MAH.HAKİMİ Zeynel Faruk EFE 3269   B.BLK 3.KAT
VERGİ MÜFETTİŞİ Fatih ÜNAL 3152   B.BLK 3.KAT
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Mustafa MAZAK 4839   B.BLK 3.KAT
ZABIT KATİBİ Esra ÇOMAK 4841   B.BLK 3.KAT
ZABIT KATİBİ Serdar İNCE 4838   B.BLK 3.KAT
MÜBAŞİR Mahmut Emre Işık 4838   B.BLK 3.KAT
HİZMETLİ Hüseyin EKİNCİ 4837   B.BLK 3.KAT
HİZMETLİ Şükrü ACAR 4837   B.BLK 3.KAT
DANIŞMA MASASI   4655  
ÖN BÜRO Vezne Enes Yavuz 4655   B.BLK ZEMİN KAT
ÖN BÜRO Zabıt Katibi İlkay BALCI 4673   B.BLK ZEMİN KAT
ÖN BÜRO Zabıt Katibi Harun MALSIZ 4675    B.BLK ZEMİN KAT
TARAMA MERKEZİ İlkay BALCI 4678    B.BLK ZEMİN KAT
MÜFETTİŞ ODASI   4722    B.BLK 1.KAT
NÖBETCİ HAKİM   3250   B.BLK ZEMİN KAT
HAKİM ADAYLARI   4854   B.BLK ZEMİN KAT
  FAKS 3243   B.BLK 1.KAT
  B Blok Güvenlik 4925   B.BLK ZEMİN KAT
Çay Ocağı Nuri ERTAN 4768    B.BLK 2.KAT

 

  Kulu Adliyesi

       
Tel    : 0.332 641 25 00
       Faks : 0.332 641 43 61

  Cihanbeyli Adliyesi

       
Tel    : 0.332 673 40 54
       
Faks : 0.332 673 40 52
  Kadınhanı Adliyesi

       
Tel    : 0.332 834 02 70
       
Faks : 0.332 834 02 72
  Çumra Adliyesi

       
Tel    : 0.332 447 20 43
       
Faks : 0.332 447 67 67
  Hadim Adliyesi

       
Tel    : 0.332 418 11 11
       
Faks : 0.332 418 19 33
  Sarayönü Adliyesi

       
Tel    : 0.332 617 14 10
       
Faks : 0.332 617 13 76
  Ilgın Adliyesi

       
Tel    : 0.332 882 85 10
       
Faks : 0.332 881 25 22
  Yunak Adliyesi

       
Tel    : 0.332 851 23 20
       
Faks : 0.332 851 00 51
  Doğanhisar Adliyesi

       
Tel    : 0.332 556 10 78
       
Faks : 0.332 556 28 28
  Karapınar Adliyesi

       
Tel    : 0.332 755 18 47
       
Faks : 0.332 755 15 10
   Beyşehir Adliyesi

       
Tel    : 0.332 512 34 21
       
Faks : 0.332 512 63 24
   Bozkır Adliyesi

       
Tel    : 0.332 426 28 42
       
Faks : 0.332 426 28 55

  E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU

       
Tel    : 0.332 355 13 32
       
Faks : 0.332 355 31 45

  AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU

       
Tel    : 0.332 351 39 14
       
Faks : 0.332 350 17 41

 

ADRES
Akabe Mah. Cemil Çiçek Cad. Yeni Adalet Sarayı No: 175 A Blok Zemin Kat 42050 KARATAY - KONYA Tel: 0.332 356 00 18
@ 2010 Tüm hakları saklıdır. KONYA BAROSU BAŞKANLIĞI